sobota 9. 3. / 11.30 – 13.30 obří slalom

sobota 16. 3. / 11.30 – 13.30 obří slalom

Sjezdovka Stoh se nachází ve svatopetrském údolí ve Špindlerově Mlýně. Jedná se o pistu hojně využívanou k tréninkům. Vzhledem ke své ojedinělé poloze je kvalita sněhu vždy lepší, než kdekoliv jinde v ČR. Termíny a časy tréninků budou včas upřesněny. Nový rezervační systém neumožňuje, tak jako to bylo možné dříve, rezervace tréninků na více než 14 dní dopředu.

Na přání je možné instalovat bezdrátovou časomíru.

Důležité informace:

Sraz účastníků u vleku STOH je vždy o půl hodiny dříve před začátkem tréninku.

Pokladna na Stohu je uzavřena. Je třeba si zakoupit skipas online:

https://www.gopass.travel/CZ/homepage/spindleruv-mlyn

či osobně na infocentru u LD Hromovka. Na Stoh platí celoareálové jízdné. Závodníci s platným kódovým číslem FIS mohou požádat o zlevněné jízdné pouze na Stoh. Žádost musí být zaslána emailem minimálně 2 dny před tréninkem.

Cena za trénink 2000,- (v ceně není skipas)

Videorozbor tréninkových jízd proběhne vždy ihned po ukončení tréninku v přilehlém Hotelu STOH. Vezměte s sebou flashdisk.

Podmínky účasti: Prosím všechny zájemce, aby se na tréninky hlásili co nejdříve po vyhlášení termínů, resp. alespoň do 48 hodin před! Rezervační podmínky tréninku na Stohu ( platí pro všechny oddíly) vyvěšených na stránkách SLČR, není možné zrušení rezervace objednané pisty méně než 24 hodin před tréninkem. Na základě tohoto pravidla není možné rušení účasti bez poplatku za trénink kratší než do 24 hodin před tréninkem. Zrušení přihlášky v tréninku v době menší než 24 hodin před tréninkem je účastník povinen uhradit poplatek za trénink v plné výši. Pro upřesnění: MASTERS tým platí pětinásobek za pronájem pisty / tréninkvou jednotku, než je uvedeno na stránkách SLČR. Přihlášky prosím na jan.holicky@gmail.com nebo tel. 603557791.